ПІДВОЛОЧИСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
Підволочиський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) відділу освіти Підволочиської селищної ради Тернопільської області функціонує з 1986 року.
Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань:
- збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей,
- формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів,
- забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.
Завдання на 2023-2024 навчальний рік
Керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», оновленим Базовим компонентом дошкільної освіти (Державним стандартом дошкільної освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 12.01.2021 №33), Положенням про дошкільний навчальний заклад (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305), рядом чинних нормативно-правових документів, що регулюють організацію освітньої роботи з дітьми дошкільного віку та враховуючи Програму розвитку закладу й виявлені за 2022/2023 навчальний рік проблеми й потреби, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання діяльності закладу дошкільної освіти на 2023/2024навчальний рік:
Освітньо-виховні завдання:
-
Продовжити спрямувати роботу колективу по створенню й підтримці сучасного безпечного освітнього середовища, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника, реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.
-
Реалізувати систему заходів, направлену на здійснення національно-патріотичного виховання, як моральної риси особистості через ознайомлення з природою рідного краю, усвідомлення своєї причетності до життя країни, її державності, народу, його культури і традицій.
-
Створити умови для ефективної реалізації освітніх завдань у співпраці з родиною та просвітницької діяльності серед батьків, як основи всебічного розвитку особистості дитини дошкільного віку
-
Формувати у старших дошкільників необхідні компетенції, навички самостійної та спільної діяльності, активної взаємодії у соціумі шляхом створення багатофункціонального, варіативного, доступного, безпечного предметно-просторового середовища, сприятливого для гармонійного розвитку особистості.
Завдання методичної роботи.
-
Стимулювати творчий потенціал педагогів водночас із формуванням навичок самостійного аналізу власної педагогічної діяльності.
-
Здійснювати диференційований підхід до вибору форм і засобів навчання педкадрів, використання інноваційних форм методичної роботи з ними.
-
Вдосконалювати навички самоосвіти, надавати педагогам кваліфіковану допомогу, як у питаннях теорії, так і в практичній діяльності, у підвищенні результатів їх педагогічної праці.
-
Створити сучасний освітній простір, де повному обсязі реалізується творчий потенціал педагогічного колективу і кожного зокрема.